Fethiye Otelleri

Fethiye'de Bulunan Oteller
Fethiye'deki Yıldızlı Oteller, Belcekız ve Ölüdeniz'deki Tatilköyleri, Hisarönü Resort Otelleri, Çalış Apart Otelleri ve Butik Oteller         Devamı

Fethiye'nin Gezi Mekanları

Fethiye'de Gezilecek Yerler
Fethiye birçok uygarlığa ev sahipliği yapmasından dolayı tarihi mekanlar ve doğal güzellikler açısından bir cazibe merkezi olmuştur.     Devamı.

Reklam İçin İletişim

Arayın Görüşelim
Web sayfamızda reklam vererek doğru müşteri kitlesine etkili şekilde ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mesaj Yaz

     

 

     
  Kampanyalı Oteller  
     
   

 Fethiye Otelleri

   Ölüdeniz Otelleri

    Hisarönü Otelleri

 Ovacık Otelleri

    Çalış Otelleri

Fethiye Ölüdeniz Otelleri    
 
     
 
     

 

Sarıhan Apart Hotel 

   
 

Sarıhan Apart Ölüdeniz'e sadece 3km mesafede, çam ormanlarıyla kaplı Babadağ'ın eteğinde yeşillikler içerisinde kurulmuş olup, sessiz, sakin ve huzur dolu ucuz bir tatil geçirmek isteyen aileler için ideal bir ortamdır.

 
     
 

Ölüdeniz Resort Hotel

   
 

4 Yıldızlı Ölüdeniz Resort Hotel, Oludeniz Sahilinde olup, Fethiye'ye 12 km, Dalaman Havaalanına 60 km, Hisarönüne 4 km. mesafededir. 2007 yaz sezonundan itibaren Ultra All Inclusive hizmet vermeye başlamıştır.                  

 
     
 

Seyir Beach Hotel

   
 

Seyir Beach Hotel, Ölüdeniz sahiline bakan çehresiyle, konforu ve rahatı bir arada yaşamak isteyen siz müşterilerimiz için bulunmaz bir fırsattır. İster havuz kenarında, isterseniz uçsuz bucaksız Ölüdeniz kumsalında içeceğinizi yudumlayarak denizin ve güneşin tadını çıkarın.                    

 
     
 

Belcekız Beach Club

   
 

Eşsiz doğal güzelliklere sahip Ölüdeniz’de bulunan Belcekız Beach Club’ın hiçbir fotoğrafı size onu anlatmaya yetmeyecektir. Club Belcekız Beach anılarda yaşayacak tatil hatıranız.             

 
     
 

Karbel Hotel Ölüdeniz

   
 

Otelimiz Ölüdeniz'de huzur dolu bir alanda yer almaktadır. Otelimizde 235 oda bulunmaktadır. Yeşilliklerle dolu bahçemizde güneşlenmek için teras ve yüzme havuzu bulunmaktadır. 

 
     
 

Suncity Hotel Ölüdeniz

   
 

Club Suncity Hotel tamamında standart olarak sunulmakta olan üst seviyedeki hizmet çeşitlerine ek olarak, beklentilerinize en uygun tatil deneyimini size yaşatmak için Club Suncity Hotel tesislerini bu kapsamda tercih etmenizi önemle tavsiye ediyoruz.