Antalya  

Kaş

       Kiralık Villa          

       Reklam Verin          

 
   
 
  Rüya Hotel Ovacık / Fethiye
   
 
 
   
 
 
Otele Mesaj Yaz  

Online Rezervasyon

   

Otelimiz 1985 yılından bu yana hizmet vermektedir. Otelimiz toplam 10 apart, 16 otel odasından oluşmaktadır. Tüm apartlarımızın kendisine özel tam donanımlı mutfakları, banyo ve tuvaletleri bulunmaktadır. Apartlarımızda 3-4 kişilik bir aile rahatlıkla kalabilmektedir.

Otelimizin bulunduğu yer Babadağ'ın eteklerindedir. Gürültüden uzak sıcak yaz günlerinde deniz melteminin serinliğini hissedebileceğiniz doğayla baş başa kalıp kuş cıvıltılarıyla dinlenebileceğiniz şirin bir tatil yöresidir. Ölüdeniz'e uzaklığı 4 km, Fethiye'ye uzaklığı ise 7 km dir. Hisarönü barlar sokağına ise sadece 10 dakikalık yürüyüş mesafesi kadardır.

Fethiye Ovacık'ın Doğal Yeşilliği, Doğa Manzarasıyla iç içe olan Otelimiz, Huzurlu Mutlu bir Tatil Geçirmeniz için Tüm İmkanlara Sahip Olup, Sizin ve Çocuklarınızın Konforlu Yüksek Standartlarda Tatil Yapabileceği Tatildeki Eviniz '' RÜYA HOTEL'' Families, Fethiye, Ölüdeniz, Muğla, Türkiye

Hotelimize, Geleneksel Türk Misafirperverliği ile Karşılanarak Giriş Yapıyorsunuz. İkramlarımızı, Lobby 'de Dinlenerek veya Lobby Barlardan Gönlünüzce Alabilirsiniz.

Hotelimize ve Fethiye'ye ilk defa Gelen Misafirlerimize Bölgeyi ve Gezilecek Kültürel Bölgelerin Tanıtımını Deneyimli Halkla ilişkiler Müdürümüz Bizzat Aktarıyor, Deneyimli Müdürümüz Tatil Proğramınızı Bizzat Yapıyor, Misafirlerimize Sadece Gidilecek ve Gezilecek Yerlerin, Seçkin Eğlence Mekanlarının Tadını Doyasıya Çıkarmaları Kalıyor,

Tatilde RüyA gibi Adrenalini Yüksek Hafızalarınızda Tatlı bir Tebessüm ile Hatırlayacağınız Eviniz ''RüyA Hotel'' Families ; Sizlere Konforlu bir Tatili Garanti Ediyor, Mimarı Konumu İtibariyle Her Biri ; Havuz ve Doğa manzaralı Birbirinin Aynı Konfordaki 44 Odamız Arasından Seçim Yapmanız Mümkündür.

 

 

  İletişim Bilgileri  
  Tel:    0 252 616 77 71  
  Fax:    0 252 616 77 72  
  E-mail:   info@ruyahotel.com  
  Web:    www.ruyahotel.com  

 

 

 

 

fotos videos kostenlose

 

 

info@allhotelsinfethiye.com

© 2007 All Hotels in Fethiye, All rights reserved.

Designed  by SARI
Web Design